İstanbul içi 16:00'a kadar verilen siparişler aynı gün teslim

Teslimat Koşulları

TESLİMAT KOŞULLARI

Kurye hizmeti hafta içi 10:00 – 17:00, Cumartesi günleri 10:00 – 14:00 saatleri arasında verilmektedir. Pazar günleri kurye hizmeti verilmez. Gelen siparişler bir sonraki iş günü gönderilir. İstanbul’un birçok ilçesine 1-3 saat içinde teslimat yapılır. Beşiktaş’a uzak bazı semtler için teslimat süresi 3 saati geçebilir.  

İstanbul sınırında olan bazı semt ve ilçeler olmak üzere; Kilyos, Şile, Silivri, Çatalca, Kumburgaz, Arnavutköy, Bolluca vb. konumlara kurye hizmeti verilmez.

Kargo : Saat 15:00’den önce verilen siparişler Cuma ve Cumartesi günleri hariç aynı gün içinde kargoya verilir. Ürünlerin size daha taze ulaşması için teslimatı haftasonuna denk gelen siparişler Pazartesi günü gönderilir. Ülke genelinde ortalama teslimat süresi 1-3 iş günüdür. Şehirler arası  siparişlerde kargo ücreti alınır

Sitede bulunan ürünlerin tamamı firmamız garantisi altındadır. Tüm ürünlerimizde K.D.V. fiyatlara dahildir. Minimum sipariş tutarı 100 ₺’ dir. Siparişlerinizi daha sağlıklı gönderebilmemiz için açık adres ve telefon numarası belirtilmesi gereklidir. Tipografik hatalar ve fiyat hatalarından firmamız sorumlu tutulamaz. Ödemeler TL üzerinden yapılır.  www.dedeoglu.com.tr sitede görülen ürün görsellerini ve fiyatlarını herhangi bir duyuru yapmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar. KDV oranları diğer resmi harç vergi gibi tutarlar değiştiğinde fiyatlara yansıtılır.