Ürünler
Sepetim

Hediyelik

Özel Bol Antep Fıstıklı Kuru Baklava şık Metal kutuda , geleneksel hediyelik baklava şimdi özel yapılmış metal kutusunda..Makine kullanılmadan geçmişten günümüze taşıdığımız yöntemler ile el açması 40 kat yufka kullanılarak hazırlanır. İçinde Gaziantep'ten gelen ve gıda mühendislerimizin kontro..
164,00₺
Fıstıklı Baklava, Cevizli Baklava, Fıstıklı Dürüm ve Cevizli Saray Sarması'ndan oluşan Dedeoğlu Baklava spesiyal ürünleri özel metal kutuda bir arada.Kutu içindeki çeşitler: Fıstıklı Baklava, Cevizli Baklava, Fıstıklı Dürüm ve Cevizli Saray Sarmasıİçindekiler: Toz şeker, içme suyu, buğday unu, sade ..
175,00₺
Cevizli Baklava, Cevizli Dolama, Saray Sarması'ndan oluşan Dedeoğlu Baklava cevizli ürünleri özel metal kutuda bir arada..  Kutu içindeki çeşitler: Cevizli Baklava, Cevizli Dolama, Saray Sarmasıİçerik: Toz şeker, içme suyu, buğday unu, sade yağ, ceviz, buğday nişastası, yumu..
155,00₺
Fıstıklı Kuru Baklava, Dürüm, Şöbiyet, Burma Kadayıf ve Midye Baklava'dan oluşan Dedeoğlu Baklava spesiyal ürünleri özel metal kutuda bir arada..  Kutu içindeki çeşitler: Fıstıklı Kuru Baklava, Dürüm, Şöbiyet, Burma Kadayıf ve Midye Baklavaİçindekiler: Toz şeker, içme suyu, buğday unu..
195,00₺
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)